Be kategorijos

17 idėjų tobulai gimtadienio šventei tema: ŽMOGUS VORAS

zmogus voras gimtadienis

Gimtadienis Žmogaus-Voro tema

Ar jums pažįstama situacija, kuomet vaikai lipa sienomis, leidžia voratinklius bei miega tik su Žmogaus Voro pižama? Jeigu taip, tuomet tikriausiai jau žinote, kad mažojo super-herojaus gimtadienio tema bus būtent Žmogus Voras.

Žmogaus Voro gimtadienio tema labai populiari ir tikrai bus nesudėtinga organizuoti bei originaliai pasirengti gimtadienio šventei.

Internetinėse bei fizinėse Lietuvos parduotuvėse galima rasti nemažai šventinės atributikos spiderman tematika.  Taip pat kai kurias dekoracijas nesunkiai pasigaminsite ir patys.

Kaip sukurti šventinę atmosferą?

Organizuojant gimtadienio šventę Spiderman tema, net menkiausios smulkmenos, tokios kaip voratinkliai ar maži voriukai, gali padėti sukurti magišką gimtadienio šventės atmosferą.

Idėja #1: Pakvietimai

gimtadienio pakvietimas

Žmogaus Voro gimtadienio pakvietimai: Vaikų juokas tobulo gimtadienio dalis. O kad pramogų ir juoko netrūktų pakvieskite visus draugus į slaptą super-herojų susitikimą. Žmogaus Voro gimtadienio pakvietimai puikus būdas smagiai ir originaliai pateikti šventės informaciją bei pakviesti visus mažojo Žmogaus-Voro draugus į gimtadienio šventę.

Saldus kvietimas – įdomus ir nesudėtingai pagaminamas rankų darbo pakvietimas tikrai nustebins draugus. Ant ledinukų užklijuokite iš popieriaus iškirptas kaukes, tuomet iš kietesnio popieriaus padarykite jiems apsiaustus ant kurių užrašykite šventės informaciją.

Pakvietimas – kaukė – Galite nupirkti arba iš popieriaus iškirpti Žmogaus Voro kaukes, kurių kitoje pusėje būtų parašyta šventės informacija. Įteikiant kaukę kiekvieno paprašykite atvykti į šventę dėvint kaukę. Popierines kaukes galite įsigyti čia.

Idėja #2: Balionai

balionas zmogus voras

Žmogaus Voro gimtadienio balionai: Neatsiejamas gimtadienio atributas – balionai. Jie gali būti vienspalviai arba spalvoti, ilgi, maži ar net didesni už mus pačius. Tinkamai parinkti balionai arba jų kompozicijos gali padėti sukurti magišką šventės atmosferą. Didelius Žmogaus Voro balionus galite rasti čia.

balionai zmogus voras

Raudona ir mėlyna neabejotinai yra pagrindinės, Žmogaus Voro gimtadienio, spalvos.

Todėl renkantis balionus rekomenduočiau naudoti būtent šių spalvų. Taip pat galime rasti specialius Žmogaus Voro balionus, kurie šventei suteikia dar daugiau įvairovės.

Naudojant helio dujas arba paprastų balionų kompozicijas galime originaliai papuošti šventės erdves. Pridedu vaizdo įrašą vienos nesudėtingos balionų kompozicijos, kurią galite pasidaryti patys.

Idėja #3: Dekoracijos

Žmogaus Voro gimtadienio dekoracijos : Norint vaikus ir visus svečius dar labiau įtraukti į tikrą super-herojaus gimtadienį galite šventes erdves papuošti papildomomis dekoracijomis.

Sienos plakatas – Smagi šventės dekoracija, kuri ne tik suteikia erdvėms papildomo žaismingumo, bet taip gali būti naudojamas kaip gražus fonas gimtadienio nuotraukoms. Plakatus galite rasti čia.

zmogaus voro dekoracijos

Žodžių girliandos –  puikus būdas suasmeninti šventę ir matomoje vietoje pakabinti žodžių girliandą su sveikinimu arba tiesiog užrašant jubiliato vardą. Jos gali būti įvairios net sudarytos iš mažų balionėlių/raidžių ar tiesiog iškirpta iš popieriaus. 

zmogaus voro gimtadienio girlianda

Voratinkliai ir netikri voriukai –  vorai ir jų pinami voratinkliai asocijuosi tik su vienu super-herojumi Žmogumi Voru, todėl šios dekoracijos puikiai tiks jūsų šventei. Netikrus voriukus galite įsigyti čia, o netikrus voratinklius čia.

voratinkliai

Idėja #4: Stalo papuošimai

gimtadienio svetnes stalas

Gimtadienio stalas neretai tampa pati spalvingiausia šventės detalė. Stalas, su skanėstais ir gimtadienio tortu dažniausiai serviruojamas vienkartinėmis lėkštutėmis, puodeliais su Žmogaus Voro atvaizdu. 

Kaip alternatyva galima naudoti raudonos/mėlynos spalvos vienkartinius indus. Be to ant stalo galima naudoti mažus voriukus.

Idėja #5: Kaukės ir kostiumai

facebook feature image p

Gimtadienyje Žmogaus Voro tema super-herojų per daug nebus. Vaikams ir visiems svečiams daug lengviau įsijausti ir tapti super-herojumi dėvint kauke ar kostiumą. Žmogaus Voro kaukės komplektus galite įsigyti čia.

Idėja kaip visus paversti super-herojais. Susirinkus visiems vaikams papasakokite istoriją kaip žmogui įkando nepaprastas voras ir jis tapo Žmogumi-Voru. Tuomet paimkite netikrą voriuką ir suvaidinkite, kad jis jiems įkanda ir jie įgauna super galių. O koks super-herojus be kaukės ar kostiumo? Kiekvienam naujajam super-herojui įteikite kauke ar visą kostiumą ir linksmybės prasideda.

ŠVENTĖS VAIŠIŲ IDĖJOS

Idėja #6: Tortas

Žmogaus Voro gimtadienio tortas pagrindinis šventės stalo komponentas. Jį ragaudami mėgaujasi visi svečiai, o jubiliatui jis turi dar didesnę prasmę.  Į gimtadienio tortą įsmeigtos žvakutės, visų svečių daina ir mintyse slaptas gimtadienio dienos noras neretai kaip magiškas ritualas ilgam įstringa mūsų atmintyje.

tortas zmogus voras

Gimtadienio tortas – Žmogus – Voras. Tortai gali būti įvairiausių formų, dydžių, skonių ir spalvų. Planuojant pagrindinį šventės desertą reikėtų nepamiršti pagrindinių Žmogaus-Voro temos spalvų mėlynos ir raudonos, bei detalių, kurios apibūdiną šį super-herojų – voratinklių, voriukų ar net pačio Žmogau Voro figūrėlės.

zmogaus voro tortas

Idėja #7: Keksiukai

zmogaus voro keksiukai

Žmogaus Voro gimtadienio Keksiukai. Puikus būdas ne tik papuošti stalą, bet ir gardžiai pavaišinti svečius ypatingais Žmogaus Voro keksiukais. Individualaus dizaino keksiukus galima užsisakyti ir įsigyti, tačiau jeigu gaminimas jums prie širdies pagal šiame vaizdo įraše pateiktą nesudėtingą receptą galite pasigaminti patys.

Idėja #8: Saldūs obuoliai

desrtas zmogus voras

Žmogaus Voro gimtadienio Saldūs obuoliai: Ne tik skanus bet ir įdomus desertas, kuris tikrai papuoš jūsų šventės stalą. Nuoseklų šio deserto receptą galite peržiūrėti šiame vaizdo įraše : 

Idėja #9: Sausainukai

zmogus voras sausainiai

Žmogaus Voro gimtadienio Sausainukai, tai dar viena puiki idėja kaip papildyti stalą, kad jis atitiktų Žmogaus Voro gimtadienio temą.

Kaip dekoruoti sausainius galite pamatyti šiame vaizdo įraše.

Idėja #10: Cake Pops

zmogaus voro cake pop

Žmogaus Voro gimtadienio Pyragaičiai ant pagaliuko (Cake Pops): Tikrai gražūs ir šventiški skanėstai, kurie bus akimirksniu išgraibstyti svečių. 

Kaip ir visus skanėstus galite nusipirkti, bet jeigu nuspręsite pasigaminti patys jums gali padėti šis Beata Nicholson receptas arba paprastas būdas pasigaminti ,,kitokius” Žmogaus Voro Cake Pops, kuris pateikiamas šiame video.

Idėja #: 11 Želė

zele

Žmogaus Voro gimtadienio Želė: Paprastas, tačiau vaikų mėgstamas desertas. Raudonos bei mėlynos spalvos želė puikiai papildys jūsų šventinį stalą. Taip pat galite voro formos guminukus įdėti prieš sustingstant želei, taip dar labiau sudominsite vaikus.

Idėja #12: Gėrimai

zmogaus voro gerimai

Žmogaus Voro gimtadienio Gėrimai: Net super-herojai ištrokšta. Ant kiekvieno buteliuko ar stiklinės galite užklijuoti smagią žinutę, kuri tik paskatins mažuosius super-herojus atsigaivinti, juk šėldami gimtadienyje neretai užmirštame net atsigerti.

PRAMOGOS IR ŽAIDIMAI

Nors smagiame gimtadienyje laikas prabėga akimirksniu, tačiau prisiminimai išlieka dar ilgai.

Dovanos, siurprizai, pramogos ir žaidimai, kad nei vienam šventės dalyviui nebūtų liūdna.

Idėja #13: Purškiami ''Voratinkliai''

zmogus voras voratinkliai

Žmogaus Voro gimtadienio Purškiami Voratinkliai. Labiausiai dominanti ir vaikams įsimenanti Žmogaus-Voro super galia, tai sugebėjimas išleisti voratinklį. Smagi gimtadienio pramoga kiekvienam pamėginti išleisti voratinklį ir surengti mūšį arba išmėginti savo jėgas šaudant į taikinį. Flakonas su specialiomis putomis sukuriantis voratinklių imitacija gali būti naudojamas atskirai arba kaip sudėtinė Žmogaus-Voro ginklo dalis. Žmogaus Voro ginklo bei papildymų ieškokite čia.

zaidimas su voratinkliais

Idėja #14: Pripučiama pilis

batutas zmogus voras

Žmogaus Voro gimtadienio pripučiamas batutas: Jeigu gimtadienis švenčiamas lauke pripučiamas batutas puiki pramoga. Galite išsinuomoti Žmogaus Voro batutą, kuris jūsų šventės svečiams padės dar labiau įsijausti ir smagiai leisti laiką.

Idėja #15: Pinjata

zmogaus voro pinata

Žmogaus Voro gimtadienio Pinjata, tai iš Lotynų Amerikos kilusi pramoga, kuomet jubiliatas užrištomis akimis, stengiasi lazda sudaužyti tam tikros formos dėžutę pilną saldainių bei žaisliukų. Gimtadienyje Žmogaus  Voro tema taip pat galite pritaikyti šią pramogą  nupirkdami ar pasigamindami pinjatą. Šiame video galite pamatyti kaip nesudėtingai iš senos batų dėžės pasigaminti gimtadienio pinjatą.

Idėja #16: Žaidimai

zmogaus voro gimtadienio zaidimai

Žmogaus Voro gimtadienio Žaidimai. Žmogus voras pasižymi vikrumu, lankstumu, bei žaibiška reakcija, todėl gimtadienio metu vaikams galite surengti kliūčių ruožą bei kitus iššūkius, kuriems įveikti šventės svečiams tektų pasitelkti visus super-herojų įgūdžius. Keli žaidimų pavyzdžiai :

Lazerių tunelis – Pasiruošti žaidimui jums reikės: ryškiai raudonos spalvos krepinio popieriaus arba storų siūlų, lipnios juostos bei žirklių.  Popierių arba siūlus sukarpome tokio ilgio, kad pakaktų jų atskirus galus priklijuoti prie sienų ar kitų paviršių. Vaikams papasakojame, kokie šie lazeriai gali būti pavojingi ir patariame geriau prie jų neprisiliesti.

zmogaus voro zaidimai

Nuodingos bombos- Šiam žaidimui jums prireiks juodos (nebūtinai) spalvos balionų, popieriaus ir rašiklio. Ant lapelių užrašykite žodį ,,BOOM” arba uždėkite pliuso ženklą (+), tuomet į kiekvieną balioną įdėkite po vieną lapelį, pripūskite ir išmėtykite balionus kambaryje. Papasakokite vaikams, kad balionai po kurio laiko taps būti nuodingi ir jų nebegalės niekas paliesti, todėl reikia paskubėti. Kiekvienas iš eilės bėga į kambarį pilną balionų ir atsineša vieną, kurį susprogdinęs randa lapelį su pliusu arba žodžiu ,,Boom”. Jeigu randa pliusą jį turi saugoti, o lapelis su žodžiu ,,boom” susprogdina visus turimus pliusus. Žaidimą laimi tas, kuris pasibaigus bomboms turi daugiausiai pliusų. 

nuodingos bombos

Idėja #17: Žmogus-Voras

zmogus voras gimtadienyje

Žmogus Voras gimtadienyje.  Esu apsilankęs daugiau nei 100 gimtadienio švenčių Žmogaus Voro tema. Iš patirtų emocijų bei reakcijų galiu teigti, kad aš dažniausiai netikėtas, bet labai laukiamas svečias. Neretai vaikai lieka be žado ir reikia laiko, kad suprastų kas vyksta, kitus kartus nespėjus įžengti pro duris vaikai puola į glėbį ir emocijos veržiasi pro kraštus. Bet kokiu atveju po mūsų susitimo kalbos apie šventę netyla dar ilgai. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *