Šio puslapio nerodyti vaikams

01. Kas slepiasi po kauke ?

Deividas Tarulis
Kokybė mano prioritetas

Žmogus voras žinomas kaip vaikinukas raudonai mėlynu kostiumu turintis super galių ir gelbėjantis pasaulį nuo blogio. Šiuo atveju tas vaikinukas jau antrus metus esu aš tik skirtumas tas , kad negaudau nusikaltėlių o nešu džiaugsmą į vaikų širdis.

Esu jaunas 23 metų Kauno technologijos universiteto sporto inžinerijos bakalauro absolventas. Nuo pat vaikystės sportuoju dziudo imtynes, kurių dėka ne tik susiformavo teisingos vertybės bet ir turėjau galimybę plačiai pažinti pasaulį.

Keliaudamas bei matydamas skirtingas kultūras susiformavo gan tvirta nuomonė kaip turėtų būti teikiamos vienos ar kitos paslaugos.

Kokybė mano prioritetas galbūt todėl nepamatysite manęs pirato ar kito personažo vaidmenyje. Mano tikslas, kad vaikai patikėtų žmogaus voro egzistavimu juk niekas nemėgsta nusivilti.

Esi tiek kiek atiduodi kitiems

02. Socialinė veikla

With Great Power Comes Great Responsibility

Viename iš žmogaus voro filmų buvo pasakyta frazė ,, Su didele galia ateina ir didelė atsakomybė”.

Užsiimdamas šia veikla aš taip pat prisiimu ir šią atsakomybę, nors pasaulyje labai daug nelaimingų bei sunkiai sergančių vaikų ir sakoma vienas lauke ne karys, tačiau aš kovoju ir kiekvieną kartą jiems nusišypsojus aš laimiu.

Periodiškai lankausi vaikų ligoninėse, kuriose būna ypatingai sunku, nes kai į tave žiūri spindinčios mažo žmogučio akys su liūdnu likimu tu negali būti silpnas juk tu super herojus. Žinoma ne tik ligoninėse vaikai laukia super herojų todėl dalyvauju ir kitokiuose socialiniuose projektuose.

Kiekviename iš mūsų slypi super herojus ir kostiumas visai nebūtinas norint pakeisti pasaulį kad ir vieno žmogaus.

Jeigu ir jūs norėtumėte prisidėti prie mano socialinių idėjų susisiekite. Žinoma viso pasaulio ,,neišgelbėsime” bet vienas ,,išgelbėtas” vaikas gali pakeisti pasaulį