Žmonės kalba, kad aš tikroviškiausias

Žmogus Voras Lietuvoje

Žmogaus voro valandos dalyvavimas jūsų šventėje

Valanda su Žmogumi Voru prabėga akimirksniu!

Gimtadienis, krikštynos, darželio išleistuvės ar kita šventė, kurioje dalyvauja Žmogus Voras privalo būti pilna šypsenų ir gerų emocijų. Visai nesvarbu ar dėliosime dėlionę ar šėlsime iki kol būsime šlapi mano prioritetas vaikų emocijos.

Visi vaikai skirtingi, todėl kiekvieną kartą tenka daug improvizuoti, kad vaikai nebūtų varžomi ir jaustųsi laisvai smagioje šventėje. Aš nesu įprastas gimtadienių personažas, nelankstau balionų, nepučiu muilo burbulų bei nepiešiu ant veidų, tačiau pažadu kitokią šventę, kurios metu tampame draugai ne vienai dienai.

Turiu programėlę, kurios metu mokomės Žmogaus Voro judesių, mokomės būti budrūs kaip Žmogus Voras, kviečiu vaikus įveikti įvairius iššūkius, varžomės kas stipresni, gudresni, greitesni, tačiau kaip ir minėjau visi vaikai skirtingi ir tenka daug improvizuoti.

Valandos dalyvavimas šventėje yra teorinis laikas, nes mano požiūriu geriau kokybiškos 45 minutės nei neįdomios 2 valandos. Neturiu ant rankos laikrodžio ir sekundžių neskaičiuoju todėl galite būti ramūs, kad Žmogus Voras neišeis kartu neužputęs žvakučių ar nepadaręs bendros nuotraukos.

Esu jaunas ir atviras idėjoms paįvairinti jūsų šventę, esat galimybei galiu ateiti stogais ar įlipti per langą. Mane žavi, kuomet vaikai nuoširdžiai tiki Žmogaus Voro egzistavimu ir visomis jėgomis stengiuosi, kad jie patikėtų, kad aš esu tas tikrasis Žmogus Voras, todėl niekuomet vaikams nerodau savo veido, mašiną pastatau taip, kad nematytų kaip įsėdu ar išlipu iš jos, prie vaikų neimu į rankas pinigų ir t.t. Juk aš tikrasis Žmogus Voras !

Trumpas Žmogaus voro apsilankymas bei dovanos pristatymas

Dovanokime emocijas!

Žaislai ar dovanos tikrai džiugina kiekvieną, tačiau daug ilgiau išlieka smagios šventės emocijos. O kas jeigu puikią dovaną mažasis Žmogaus Voro fanas gautų tiesiai iš Super-herojo rankų??

Visai nesvarbu, kurioje Lietuvos vietoje gyvenate ar kokia proga norite nustebinti mažuosius taip pat nesvarbu namuose, darželyje ar net ligoninėje aš pasiruošęs padėti nustebinti kiekvieną Žmogaus Voro gerbėją.

Tiek jūsų turimą dovanėlę ar prekes iš mano elektroninės parduotuvės pristatysiu kartu su geriausiomis emocijomis, kurios išliks dar ilgai.

Vaizdo skambutis Žmogui Vorui

Kartai išpildyti svajones paprasta !

Ar atsimenate vaikystės herojus? O ar įsivaizduojate, kad jis būtų jus aplankęs  ar bent paskambinęs... Džiaugiuosi gyvendamas šiais informacinių technologijų laikais ir galėdamas šį džiaugsmą suteikti mažiesiems Žmogaus Voro fanams.

Vaizdo skambutis puiki priemonė nustebinti juos ir įrodyti, kad Žmogus Voras egzistuoja ir net gi kalba Lietuviškai. O kiek daugybė neatsakytų klausimų jie užduoda tėveliams kiekvieną dieną.. Kur gyvena Žmogus  Voras ? Kur miega? Kiek jam metų ? Ar jis mėgsta daržoves ?

Neretai savo herojų klausomės ir išgirstame labiau nei bet ką kitą!  Kartais išgerti neskanius vaistus gali būti taip paprasta, kuomet Žmogus Voras papasakoja apie jų naudą arba gali nutikti stebuklas kuomet po pokalbio su Žmogumi Voru mažasis pats prašys pagaminti salotų. Ah kiek daug gerų emocijų ir prisiminų galime suteikti mažomis staigmenomis. Vaizdo skambutis Žmogui Vorui paprasta ir nauja.

22007865_973659682781077_8321603296126664908_n
785 Laimingų vaikų
1346 Užpustų žvakučių
1845 Nuvažiuotų kilometrų
4 Kostiumų
Skaičiais galime nurodyti nuvažiuotus kilometrus, tačiau atvaizduoti Džiaugsmo vaikų akyse neįmanoma
Sukurkime Nepamirštamą šventę !
asset-version-7edd92ddea-LT

Visoje Lietuvoje

Aplankysime visus Žmogaus Voro fanus visoje Lietuvoje !
19-512

Nesvarbu Kur

Nustebinkime namuose, darželyje ar net kavinėje
photography-icon-png-5

Nuotraukos

Nepamirštamą dieną neeilinės nuotraukos
lightbulb-idea-clipart-7

Idėjos

Esu pasiruošęs įgyvendinti įvairiausias jūsų idėjas

Žmogaus Voro Televizija

Žmogaus Voro nuotykiai bei smagios istorijos
Nemokamame Žmogaus Voro kanale, galite rasti Žmogaus Voro nuotykius bei smagius filmukus
Vaizdo Skambutis Žmogui vorui
New
nuo € 25
Skambutis realiuoju laiku
~10 min
Klausimai – atsakymai
Rekomendacijos, patarimai
Viber, Whatsupp, Facetime, Skype
Žmogaus voro trumpas apsilankymas
Economy
nuo € 50
~20 min
Be Programos
Fotosesija
Dovanos (jūsų) įteikimas
*Kelionės išlaidos neįskaičiuotos
Žmogus Voras jūsų šventėje – DARBO DIEOMIS
FULL
nuo € 150
~60 min
Programa
Staigmenos
Fotosesija
*Kelionės išlaidos neįskaičiuotos
Žmogus Voras jūsų šventėje – SAVAITGALIAIS
Full
nuo € 150
~60 min
Programa
Staigmenos
Fotosesija
*Kelionės išlaidos neįskaičiuotos
Car_icon_transparent

Kelionės išlaidos

Kainos nurodytos šventei vykstant KAUNE kitu atveju skaičiuojamos kelionės išlaidos. Kelionės išlaidos skaičiuojamos 0.50 cnt/km skaičiuojant nuo Kauno (pvz: Kelionės išlaidos apsilankymui Vilniuje būtų apie 100km * 0,50 cnt = 50e )